Identyfikacja wizualna to idelane rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

 • Tworzysz swoją markę lub otwierasz firmę i chcesz zadbać o to jak widzą Cię inni,
 • Posiadasz już firmę, ale pragniesz trafić do większej ilości klientów,
 • Posiadasz już identyfikację, ale przestała ona spełniać swoją funkcję,
 • Chcesz tworzyć silne relacje z odbiorcami, pragniesz, by Cię zapamiętali i pokochali.

Co zyskasz dzięki strategii oraz profesjonalnej identyfikacji wizualnej zaprojektowanej zgodnie z potrzebami Twoich firmy i oczekiwaniami odbiorców:

Nawiąż silną więź z odbiorcami

Marka to obietnica, którą składasz swoim odbiorcom. To więź, którą z nimi nawiązujesz. Strategia oraz profesjonalna identyfikacja wizualna pomoże Ci nawiązać silniejsze relacje z klientami.

Wyróżnij się spośród konkurencji

W budowaniu marki ważne jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Identyfikacja wizualna, posiadająca umiejętnie zaprojektowane elementy, pomoże Ci osiągnąć ten cel.

Zyskaj profesjonalny wygląd

Strategia i identyfikacja wizualna pomoże Ci konsekwentnie budować wizerunek oraz pozwoli Ci  zdobyć większe zaufanie odbiorców, partnerów biznesowych oraz pracowników.

Zdobądź więcej lojalnych klientów

Silna marka opiera się na zaufaniu i lojalności klientów. Identyfikacja oraz konsekwencja pomoże Ci być zapamiętanym, dzięki czemu klienci szybciej do Ciebie wrócą.

Sprawdź jak pomogłam nowej marce dziecięcej – Munii – osiągnąć profesjonalny, spójny wizerunek, dzięki odpowiedniej strategii wizualnej oraz profesjonalnej identyfikacji

Czemu warto ze mną współpracować?

Freelancer, na którym możesz polegać

Na codzień chcesz pracować z ludźmi godnymi zaufania, na których możesz liczyć. Swoim klientom dostarczam kreatywne rozwiązania w najbardziej efektywny sposób. Moi powracający klienci mogą to potwierdzić.

Przejrzysty proces prowadzący do sukcesu

Pierwsze kroki we współpracy z freelancerem mogą być stersujące. Wdrożenie nowej osoby może zająć dużo czasu. Moje doświadczenie z róznymi klientami z kraju i ze świata pomaga mi uprościć cały proces.

Wsparcie projektowe kiedy tylko tego potrzebujesz

Nie jesteś pewny jakie zapotrzebowanie projektowe ma Twoja firma. Nie ma problemu. Wspólnie określimy zakres działania i konsekwentnie będziemy pracować nad ich realizacją.

Co zawiera pakiet identyfikacji wizualnej?

Strategia

Moim celem jest pomóc Ci ustalić strategię, która pomoże ci w stworzeniu spójnego wizerunku, który przemówi do Twojej grupy docelowej – od określenia oczekiwań Twojego idealnego klienta po ustalenie potrzeb projektowych Twojej firmy.

Profesjonalne logo

W pakiecie identyfikacji otrzymujesz profesjonalny i funkcjonalny projekt logo, który będzie identyfikować Twoją firmę i sprawi, że Twoja marka zostanie w pamięci odbiorców na dłużej.

Materiały dodatkowe

W pakiecie otrzymujesz materiały, które pozwolą Twojej marce rozwinąć skrzydła, stać się rozpoznawalną i zostać w pamięci odbiorców na dłużej. To elementy brandingu, które pomogą ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Barndbook

Brandbook to zbiór zasad, które przyświecają twojej marce, określają jej charakter, sposób komunikacji z odbiorcami oraz budowę materiałów graficznych, które pomogą Ci w tworzeniu mocnej i rozpoznawalnej marki.

Identyfikacja wizualna nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Szukasz rozwiązań na ‘teraz’ i nie myślisz o budowaniu konsekwentnej strategii, która pomoże budować profesjonalny wizerunek Twojej firmy w oczach odbiorców,
 • Chcesz jedynie ładnych projektów, nie myśląc o spójności z założeniami biznesowymi firmy,
 • Oczekujesz szybkich rozwiązań i natychmiastowych rezultatów

Co mówią inni

W końcu ktoś kto był w stanie powiązać wszystkie elementy w jeden spójny design. To było niesamowite. Naprawdę!! Powiedziałabym, że siła Magdy leży w umiejętności obserwowania i empatii oraz ukierunkowania tego w kreatywny design.

~Joanna Smith, Ock Pop Tok

Co zyskujesz decydując się na współpracę ze mną

 • Pomoc i doradztwo na każdym etapie projektu,
 • Strategia wizualna Twojej marki,
 • Identyfikacja wizualna zaprojektowana zgodnie z potrzebami Twojej firmy,
 • Klarowne wytyczne dotyczące wykorzystania identyfikacji wizualnej w przyszłości,
 • Pliki gotowe do użycia.
 • Partnerską współpracę i dobrą atmosferę

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące współpracy, chcesz otrzymać wycenę identyfikacji wizualnej Twojej firmy skontaktuj się ze mną.